Fisher Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawki edukacyjne

Szczeniaczek Uczniaczek od Fisher Price to interaktywna zabawka, która zabierze twoje dziecko w edukacyjną podróż do fascynującego świata kształtów, kolorów i liczb. Myślicie, że nauka cyferek jest trudna i męcząca? Nic bardziej mylnego! Ze Szczeniaczkiem Uczniaczkiem nauka to czysta przyjemność i doskonała zabawa!

Urocza maskotka zachęca malucha do zabawy piosenkami, melodiami i wyrażeniami. Interaktywna zabawka reaguje na dotyk dziecka. Szczeniaczek Uczniaczek posiada aż 7 punktów aktywacji – łapki, brzuszek, uszko i świecące serduszko. Zabawka wyposażona jest w technologię „Poziomy nauki”, umożliwiającą dostosowanie treści edukacyjnych do wieku i etapu rozwoju dziecka.

  • Poziom 1 – Odkrywanie – od 6. miesiąca. Dźwięki i podstawowe słowa rozbudzają ciekawość maluszka.
  • Poziom 2 – Zachęcanie – od 12. miesiąca. Proste zadania zachęcają malucha do działania.
  • Poziom 3 – Naśladowanie – od 18. miesiąca. Zabawa w odgrywanie ról pobudza wyobraźnię dziecka

Zalety zabawki:

  • ponad 50 piosenek, melodyjek i wypowiedzi
  • 7 punktów aktywacji – łapki, brzuszek, uszko i świecące serduszko reagują na dotyk dziecka
  • możliwość dostosowania treści edukacyjnych do poziomu rozwoju dziecka

Cechy szczególne:

  • zabawka wymaga 3 baterii typu AA
  • wiek dziecka – 6-36 miesięcy

Fisher Price, Szczeniaczek Uczniaczek

Zabawki Fisher Price projektowane są z wielkim zaangażowaniem i uwagą, aby dzieci mogły w pełni cieszyć się wszystkim tym, co je zachwyca i interesuje. Już od ponad 80 lat misją Fisher Price jest pomaganie rodzinom w zapewnieniu dzieciom optymalnego startu i rozwoju. Dewiza marki: Podchodzimy do tego zadania z największą powagą… i uczuciem. Każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego szczególnie wierzymy w rozwój w zgodzie z indywidualną naturą dziecka.


Wybierz zabawki odpowiednie dla dziecka

Maskotki dla niemowląt.

Kto nie miał w dzieciństwie ulubionej przytulanki? W każdym domu, gdzie jest dziecko, znajduje się przynajmniej jedna taka zabawka. Maluszki uwielbiają maskotki wykonane z różnych materiałów. Ponieważ poznają świat, również przez dotyk, zafascynowane są zwierzakami zrobionymi np. ze sztruksu, atłasu i frote. Niemowlaki zainteresują się także przytulanką z pozytywką. Odtwarzana melodia uspokoi dziecko i wprowadzi je w stan relaksu, a pluszowa maskotka będzie towarzyszem zabaw przez dłuższy czas.
Koparka bobasa
Zabawki Tolo

Koparka bobasa z kolorowej serii małych samochodzików, które z wyjątkową łatwością toczą się po podłożu. Dobrze wyoblone krawędzie są bezpieczne dla ząbkujących dzieci. Niewielkie rozmiary autka pasują do każdej kieszonki. ...

Małpka beczka śmiechu 52094
Zabawki Bright Starts

Zabawa na pierwszym miejscu dzięki Bright Starts! Małpka beczka śmiechu to nowa forma zabawy w a ku-ku z piłeczkami. Siedzące dziecko może wrzucać piłeczki do beczki małpki, a starsze do ...

Huśtawka leżaczek deluxe 2w1 Pluszowy Miś Ingenuity 10088
Zabawki Bright Starts

       Inteligentne nowe rozwiązanie, aby cieszyć zarówno dziecko, jak i rodziców. Huśtawka/leżaczek deluxe 2w1 pluszowy miś InGenuity to wersja delux huśtawki, ale również możliwość zdjęcia i użytkowania oddzielnie leżaczka z ...

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fisher Price i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz